website templates free download

Hakkımızda

Kaliteli, yenilikçi, farklı ürünler yaratarak ekosistemin en güvenilir kripto varlığı olmak ve blokzincir tabanlı çözümleri kurumlar ve işletmeler ile buluşturarak denetimi üretime dönüştürmek vizyonu ile çıktığımız yolda, doğru ihtiyaçları belirleyip doğru çözüm üretme felsefesi ile, blokzincir tabanlı ürünler üreterek ekosisteme katkı sağlıyoruz.
Bitsinex Protocol yalnızca çözümler sunmakla da kalmıyor, blokzincir farkındalığı yaratarak sektörün ihtiyaç duyduğu kalifiye elemanları da yetiştiriyoruz.
Bitsinex Protocol - LNG, blokzincir teknolojisi ve DoğalGaz verilerinden güç alarak kişiler ve kurumlar için güvenilebilir blokzincir çözümleri sunar. 2025 yılı itibariyle dijital dönüşüm süreciyle birlikte birçok firmanın siber güvenlik sorunlarını çözebilmek ve şeffaflığı sağlayabilmek için geleneksel veritabanları yerine blokzincir tabanlı çözümlere geçeceğini tahmin ediyoruz. 
Denetlenebilir ve güvenli dağıtık sistemlerin geleceğin en önemli teknolojilerinden biri olacağını biliyor ve geleceğe öncü olabilme motivasyonu ile çalışıyoruz. Blokzincir teknolojisi; karşılıklı güvene duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır ve verilerin denetlenebilir ve güvenli bir şekilde kaydının tutulabilmesine imkan tanır. Bu sayede işletmeler denetim yerine üretime daha fazla vakit ayırabilir.

Adres

Yönetim ve Satış Ofisi:
Yeni Mh. 667 Sok. İzpek MyVista /İZMİR

Destek: destek@bitsinex.com
Kurumsal İletişim ve Reklam Çalışmaları
iletisim@bitsinex.com

İletisim

E-Posta: iletisim@bitsinex.com    
Destek: +1 (0) 000 0000 001